چی شد که شروع کردیم؟

 دانشجوی دکترای مهندسی نساجی بودم که همزمان با ادامه تحصیل و کار عالی مدیریتی در دو شهری که مسافت بینشون ۹۰۰ کیلومتر بود تصمیم گرفتم که شغل مستقلی را برای خودم راه اندازی کنم.

بخاطر علاقه زیاد به رشته تحصیلیم و همچنین علاقه به هنر، رنگ، نخ و … آموزش طراحی و گلدوزی را شروع کردم و با اینکه در دو شهر متفاوت مشغول به تحصیل و کار بودم، شهر سوم را برای آموزش دیدن، انتخاب کردم و عزم خودم رو جزم کردم که باید یاد بگیرم و کاری متفاوت رو شروع کنم.

چجوری شروع کردیم؟

بالاخره طراحی و گلدوزی رو در سال ۱۳۹۶ شروع کردم و  خودم به تنهایی توی خونمون با یه دستگاه و موبایل و لپ تاپ اقدام به طراحی و گلدوزی کردم و کم کم سفارش قبول کردم. وقتی مردم کیفیت و تفاوت کار رو با بقیه همکارا دیدن، اعتمادشون بیشتر جلب شد و روز به روز کار گسترده تر شد و دیگه نمیشد توی خونه و یه تنه همه این کارا رو انجام داد. این شد که تصمیم گرفتم کار رو گسترش بدم.

کم کم اقدام به جذب نیرو کردم و تونستم افرادی با تحصیلات دانشگاهی دور خودم جمع کنم و این کار رو از ابتدای نحوه تصمیم گیری و انتخاب لباس تا طراحی لباس، دوخت و دوز، طراحی گلدوزی و اجرای گلدوزی برای مشتریان انجام بدیم.

چرا طراحی و گلدوزی الی؟

 در حال حاضر تونستیم یکی از مهمترین دغدغه های مردم که انتخاب طرح و رنگ لباس یا منسوجاتی هست که استفاده میکنن رو کم کنیم. بدین صورت که میتونن طرح هایی که براشون توی سایت گذاشتیم و هر کدوم توضیحی داره که چه کاربردی داره، رو دقیقا روی کالای پیش فرض قرار بدن و حتی رنگ رو عوض کنن و وقتی مطابق با سلیقه شون تونستن انتخاب کنن، همون کار رو به ما سفارش بدن و ما مطابق با خواسته هاشون براشون اجرا کنیم.

همونطور که میدونین عصر، عصر علم و  تکنولوژی هست پس نیازی نیست همه جا حضوری برین تا خرید انجام بدین و به خواسته هاتون برسین، میتونین از توی خونه یا محل کارتون عکسی که میخواین اجرا بشه رو برای ما بفرستین، مطابق با همون براتون طراحی انجام میدیم و بعد از دیدن طرح و رنگ، اصلاحاتی که میخواین رو انجام میدیم و بعدش براتون اجرا میکنیم و در انتها براتون ارسال میکنیم.  

چرا چاپ؟

چون رشته اصلی من نساجی بود و علاقه خیلی زیادی به چاپ داشتم تصمیم گرفتم در کنار گلدوزی واحد چاپ هم راه اندازی کنم که به راحتی بتونم هر جا نیاز بود از چاپ و هر جا نیاز بود از گلدوزی استفاده کنم.

در انتها چکار قراره بکنیم؟

برای سال جدید میخوایم محصولات تولیدی خودمون رو به فروش بذاریم که البته تصمیم به همکاری در فروش با شرکت های دیگه رو هم گرفتیم که همش بستگی به لطف مشتری هامون داره که تا کجا بتونیم همراهشون جلو بریم.

در آخر هم خیلی تغییرات و دگرگونی ها توی این زمینه داریم که کم کم براتون رو میکنیم …

ندا برزوئی
موسس و بنیانگذار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

عاطفه احمدی
پشتیبانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سارینا رضایی
توسعه دهنده / کدنویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

احسان اهور
گرافیست

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.